Cześć, mam na imię Gosia, i myślę, że to najwyższy czas aby lepiej się poznać.

Jak zaczęła się moja przygoda z fotografią, która stała się potem czymś, czym chce zajmować się zawodowo?

Otóż wtedy, kiedy kilka lat temu po raz pierwszy w moich dłoniach pojawiła się lustrzanka, która była prezentem od moich rodziców. Jeden prezent sprawił, że zakochałam się w aparatach i ich możliwościach. Każda chwila, moment, wydarzenie było warte, aby uwiecznić je na zdjęciu. Z czasem ludzie zaczęli doceniać moje prace, co dodawało mi jeszcze więcej motywacji do działania.

I tak od niewinnego robienia zdjęć, przerodziło się to w moją największą pasję a poźniej w coś czym chciałabym się zająć zawodowo.

Każdy z nas przeżywa w życiu niesamowite chwile, które chciałby zapamiętać do końca życia, i w tym chciałabym właśnie pomóc. Chce zatrzymać momenty, do których moglibyście się cofnąć za pare lat i powspominać przepiękne czasy.

Fotografia portretowa, produktowa, artystyczna ale również zdjęcia z eventów, koncertów, różnych okoliczności to obszar którym się zajmuje, i sprawia mi to najwięcej przyjemności. Uwielbiam wyłapywać najlepsze kadry, które wypełnione są. emocjami. Jednym z najważniejszych aspektów w swojej pracy to robić to co się lubi , a ja z pewnością mogę powiedzieć, że fotografia jest tym co kocham i chcę robić w życiu.

Kontakt

Małgorzata Obielak

Tel: 601 079 785

malgorzata.obielak@gmail.com

Social

  • facebook
  • e-mail
  • instagram